paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 la montanian

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 71
Join date : 2009-10-12

la montanian Empty
PostSubject: la montanian   la montanian EmptyMon Oct 12, 2009 12:26 pm

kawiarnia
la montanian 23085510ag5
Back to top Go down
http://parisrpg.omgforum.net
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:11 pm

powiedzmy, że montanian było blisko, więc natalie zażyczyła sobie kawę tutaj! siedziała teraz przy stoliku (może w środku, nawet jeśli te na zewnątrz są takie ładne) i czekała, aż thomas wróci z latte dla niej. machała małą stopą pod stołem i obkręcała kosmyk włosów wokół palca wskazującego.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:18 pm

-latte dla pięknej natalie - kto by pomyślał, że thomas potrafi być taki szarmancki. pewnie twarz i figura natalie robiły swoje, albo był bardzo napalony i chciał ją w ten sposób do siebie przekonać. grunt, że usiadł vis a vis niej, stawiając przed sobą swoje espresso. patrz, mieli z sebkiem coś wspólnego. wsypał do niego pół saszetki brązowego cukru i zamieszał - więc natalie, powiedz mi coś o sobie, skoro już los skrzyżował nasze ścieżki - może coś wciągał?
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:24 pm

natalie była raczej zdziwiona, bo zazwyczaj faceci zachowywali się jak napalone świnie, więc thomas okazał się miłą odmianą. jeszcze by się zdziwiła, hehe. przygryzła dolną wargę i sięgnęła po kubek z latte.
- hm, a co chciałbyś wiedzieć, thomas? - zapytała, zakładając nogę na nogę. przyglądała się thomasowi z wyraźnym zaciekawieniem. no proszę xd.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:28 pm

pochylił się w jej stronę w taki sposób, jakby chciał przekazać jej tajemnicę wag państwowej. może nawet oparł dłoń na jej dłoni i tak pochylony szepnął - wszystko - o tak, był mistrzem w zwodzeniu kobiet. pewnie potem się w niej zakocha i sebek będzie mógł to wykorzystać, ale póki co to thomas chciał wykorzystać natalie. nie sebka, żeby nie było. sebka chciał, owszem, ale zabić :d.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:34 pm

natalie zachichotała pod nosem i póki co tylko upiła? xd trochę pianki z górnej części latte. chyba najbardziej kocham tę piankę właśnie rly.
- więc znasz już moje imię, a to naprawdę wiele, wierz mi. poza tym jestem striptizerką w takim jednym klubie w montparnasse i jestem nimfomanką - rzuciła, całkiem poważnie, odsuwając nawet włosy za ucho. wcale nie była striptizerką ani nimfomanką, ale chciała zobaczyć jak thomas na to zareaguje.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:37 pm

thomas uniósł jedną brew w znaczącym geście niedowierzania, bo był pewnie jak chodzący i dymający wykrywacz kłamstw, skoro siedział w takiej branży, a nie innej.
-hm, czyli oprócz tego jak masz na imię wiem też na pewno, że nie jesteś ani striptizerką, ani nimfomanką, ani też aktorką, bo kiepsko kłamiesz - uśmiechnął się do niej rozbrajająco, więc nie zdziwiłabtym się gdyby teraz właśnie rozpłynęła się na krześle.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:39 pm

a natalie, jak to człowiek po zielsku, po prostu roześmiała się, jakby właśnie opowiedział najzabawniejszy żart roku. okej nie,xd. może po prostu zachichotała, zakrywając twarz dłonią.
- wow, przejrzałeś mnie. faceci zazwyczaj są na tyle głupi, że mi w to wierzą. jesteś detektywem? - zapytała, unosząc prawą brew, bo musiał być kimś w tym rodzaju, skoro ją przejrzał!
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:45 pm

-powiedzmy, że po prostu znam się na ludziach - odpowiedział wymijająco, aczkolwiek wiarygodnie, puszczając jej oczko, żeby kompletnie natalie rozproszyć i odwieść od tematu - więc, natalie. skoro nie jesteś striptizerką ani aktorką, to kim? - uniósł brwi, czekając może nie z zapartym tchem, ale z niejaką niecierpliwością. miał nadzieję, że nie otrzyma odpowiedzi, budzącej podejrzenie iż natalie jest córką jednego z jego wrogów!
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:51 pm

natalie nie drążyła dalej tego tematu, bo skoro thomas nie chciał mówić, to ona nie nalegała. oblizała za to usta z pianki.
- studentką. i praktykantką. to znaczy teraz mało chodze na uczelnię, bo praktyki, a w wolnych chwilach chodzę na zakupy i imprezuję - wzruszyła chudymi ramionkami. pochyliła się i przesunęła opuszkami palców po policzku thomasa - masz tutaj coś czarnego - poinformowała go z uśmiechem.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 2:55 pm

-hm, tak? w takim razie dziękuję - odruchowo przesunął dłonią po swoim średnio ogolonym policzku, kiedy natalie cofnęła rękę. uśmiechnął się do niej i dopił swoją kawę, o której na śmierć zapomniałam i pewnie sam thomas też. zbyt zajęty był kontemplowaniem urody natalie. zastanawiał się też, czy nosi majtki. :p
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 3:07 pm

nosi-,-xd. natalie uśmiechnęła się do niego uroczo i w tym momencie była gotowa go nawet pocałować, bo miała na to ochotę, ale zadzwoniła jej komórka.
- hm, wybacz, muszę odebrać - mruknęła do thomasa i zmarszczyła nosek, kiedy zobaczyła, że na jej ekranie wyświtla się 'tata' - tato, nie mogę teraz rozmawiać. no dobra, ALE NIE KRZYCZ. później. nie. nie przyjdę. KUPIŁAM. skończ, jejku, cześć - przewróciła niecierpliwie oczami i wrzuciła komórkę do torebki. ah, ci rodzice.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 3:09 pm

thomasowi trochę zrzedła mina, pomyślał bowiem, że natalie musi mieć jakieś szesnaście lat. rozejrzał się nawet po lokaku, spodziewając czychającego na niego policjanta albo grupki ludzi z tabliczkami 'pedofil'. oprócz nich jednak w kawiarni był tylko jakiś afroamerykanin ze swoją dziewczyną i dwójka homoseksualnych wietnamczyków.
-nie ma sprawy. odwieźć cię do domu?
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 3:13 pm

- nieee, nie przejmuj się, po prostu moja matka ma dzisiaj urodziny i ojciec twierdzi, że powinnam już przyjechać do domu i pomóc nancy w przygotowaniach. ale ja się nigdzie nie wybieram, nie mam szesnastu lat, żeby mną rządził - pokręciła zdecydowanie głową i upiła łyczek swojego latte - więc na czym skończyliśmy.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian EmptyTue Oct 13, 2009 3:28 pm

thomas odebrał jakiegoś smsa, przez którego podniósł się gwałtownie, przewracając krzesło.
-na tym, że muszę iść, przepraszam cię natalie.
Back to top Go down
Sponsored content





la montanian Empty
PostSubject: Re: la montanian   la montanian Empty

Back to top Go down
 
la montanian
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: MIASTO :: Kawiarnie i restauracje-
Jump to: