paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 przed

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 71
Join date : 2009-10-12

przed Empty
PostSubject: przed   przed EmptyMon Oct 12, 2009 12:40 pm

,
Back to top Go down
http://parisrpg.omgforum.net
mariette

mariette


Posts : 120
Join date : 2009-10-17
Age : 35

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 1:29 pm

czekała na ralpha, razem z jakimiś teczkami i kilkoma zeszytami, które na dziś były jej potrzebne, ale poza tym też z papierową torbą rogalików, jeszcze ciepłych, bo akurat cukiernia była tuż obok i w zasadzie kupiła je specjalnie z myślą o tym, że ralph tak je lubił, co jest urocze! trochę marzła, bo miała na sobie cienkie dżinsy, baleriny i jesienną kurtkę, a było za zimno jak na jesienne kurtki, więc miała nos i policzki zaczerwienione od zimna.
Back to top Go down
ralph

ralph


Posts : 116
Join date : 2009-10-17
Age : 37

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 1:44 pm

ralph podjechał po nią swoim szarym volvo, bo nie wiem jaki właściwie on miał do tej pory samochód. okej, jednak audi, bo fajniejsze. w każdym razie wyszedł i momentalnie znalazł się przed mariette, całując ją w linię szczęki, przy okazji obejmując w talii.
-cześć, masz czerwony nos, ale właściwie to całkiem fajnie wygląda.
Back to top Go down
mariette

mariette


Posts : 120
Join date : 2009-10-17
Age : 35

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 1:47 pm

- okej, ja wcale nie odzywam się na temat twojego nosa - przewróciła oczyma, bo miał przecież garba, który mariette akurat absolutnie nie przeszkadzał, a właściwie to przeciwnie, bo wręcz kręcił, ralph był z nim jeszcze bardziej męski i piękniejszy według niej. przyłożyła dłonie do jego policzków i wyciągnęła nieco szyję, całując go w dolną wargę. - mrr, ogoliłeś się - zauważyła, po czym pocałowała go ponownie, równie krótko co poprzednio. - co teraz robimy? może jedźmy do ciebie, co? - zaproponowała, czochrając mu czuprynę.
Back to top Go down
ralph

ralph


Posts : 116
Join date : 2009-10-17
Age : 37

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 1:54 pm

-ogoliłem. jednak po głębszym namyśle doszedłem do wniosku, że nie chcę być nazywany jaskiniowcem. a przynajmniej nie publicznie - uśmiechnął się seksownie, prowadząc ją do samochodu, którego drzwi otworzył i w ogóle pełna klasa itp itd - może być do mnie. mam dziś ochotę na chińszczyznę, co ty na to?
Back to top Go down
mariette

mariette


Posts : 120
Join date : 2009-10-17
Age : 35

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 1:57 pm

- możemy zamówić - skinęła głową i usiadła na siedzeniu pasażera, wcześniej odkładając teczkę razem z zeszytami na tylne siedzienie, po czym nawet zapięła pas i wcale nie trzaskała głośno drzwiami, napisałam brwiami xddd. - jeśli kręci cię jaskiniowiec, no to spoko, mogę cię tak nazywać. oh, oh, jaskiniowcu? - roześmiała się, prostując nogi, bo to pewnie było jakieś miłe combi i było dużo, dużo miejsca na przeróżne rzeczy. - kurczę, tak poza tym, to dzięki, że, no wiesz, zebrałeś się i po mnie przyjechałeś - przypomniała sobie.
Back to top Go down
ralph

ralph


Posts : 116
Join date : 2009-10-17
Age : 37

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 2:08 pm

nie, to zdecydowanie nie było combi, bo combi są chujowe. miał zajebistego sedana i się nim jarał jak każdy facet.
-nie ma sprawy. i tak byłem niedaleko - co było oczywiście wierutnym kłamstwem, bo oglądał telewizję w samych skarpetkach w swoim mieszkaniu na drugim końcu miasta. w dodatku nieogolony! kiedy do niego napisała pospiesznie się ogarnął, czyli pewnie gdzieś miał rankę od maszynki. zaciął się biedny, ale czego to się nie robi dla mariette, rajt?
Back to top Go down
mariette

mariette


Posts : 120
Join date : 2009-10-17
Age : 35

przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed EmptyTue Oct 20, 2009 2:11 pm

i pewnie w końcu dojechali, więc zaczne.
Back to top Go down
Sponsored content





przed Empty
PostSubject: Re: przed   przed Empty

Back to top Go down
 
przed
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» przed
» przed

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: MIASTO :: Sorbona-
Jump to: