paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 bibliotheque nationale de france

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 71
Join date : 2009-10-12

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptyMon Oct 12, 2009 12:21 pm

bibliotheque nationale de france Bibliotheque-nationale
Back to top Go down
http://parisrpg.omgforum.net
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 34

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 4:49 am

tiiu wyszła właśnie z biblioteki z jakąś książką dotyczącą psychologii stosowanej, bo dajmy na to wróciła na studia, sebek ma na nią zbawienny wpływ. grunt, że kierowała się teraz w stronę najbliższego starbucksa, żeby zaszyć się w kącie z cieplutką latte i w spokoju studiować wieeeelkie tomisko.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 4:52 am

natalie akurat też wychodziła z biblioteki. powiedzmy, że ona studiuje dziennikarstwo czy coś i od rana robiła projekt. trochę zmęczona, ale wciąż w dobrym humorze (bo to sobota!) opuszczała bibliotekę i nie zauważyła tiiu, toteż niechcący trąciła ją ramieniem.
- raany, przepraszam - jęknęła, kręcąc głową. ostatnio wciąż na kogoś wpadała. musiała się jednak uśmiechnąć, bo akurat to, że wpadła na thomasa, nie było według niej złe - o mój boże. tiiu? tiiu erichsen? - zapytała z niedowierzaniem.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 34

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 4:55 am

właśnie zaczęłam się zastanawiać jak mogły chodzić razem do podstawówki, skoro jedna jest z estonii, a druga z paryża, ale to forum i wszystko jest możliwe, toteż tiiu zatkało z wrażenia i chwilę zajęło jej dochodzenie do siebie, zanim rzuciła się natalie na szyję.
-jeeej, nat, o mój boże - jak zwykle w takich chwilach zabłysnęła inteligencją i idealną składnią oraz zdolnością tworzenia sensownych zdań. aha, jasne.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 4:59 am

ja ostatnio napisałam jakieś zdanie z serii myślałam, że ty myślisz, że pomyśleliśmy xd czy coś w tym rodzaju. no, ale nieważne. natalie uściskała mocno tiiu i obcałowała nawet jej oba policzki. były dobrymi przyjaciółkami w podstawówce i nawet już nie pamiętała, dlaczego ich drogi się rozeszły. pewnie przez jakąś głupotę.
- rany, tiiu, co ty tutaj robisz?! - zapytała, zdziwiona, bo nie sądziła, że kiedykolwiek ją spotka. poprawiła płaszczyk i przeprosiła pana, któremu nadepnęła na stopę xd.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 34

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 5:03 am

-hm, sama nie wiem - odpowiedziała, zastanawiaąc się nad tym przez ułamek sekundy, po czym uśmiechnęła się sama do siebie i spojrzała na natalie - chyba w końcu poznałam odpowiedniego meżczyznę... i tak jakoś wyszło. a ty? cały czas paryż? - poprawiła ciężką torbę, którą tuliła do piersi i odsunęła się, robiąc przejście jakiejś dwustukilowej kobiecie. he he - hm, właśnie szłam do starbucksa, może dołączysz? musimy nadrobić te sto lat!
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france EmptySat Oct 17, 2009 5:13 am

- oh, to dobry pomysł! - i poszły i zacznę.
Back to top Go down
Sponsored content





bibliotheque nationale de france Empty
PostSubject: Re: bibliotheque nationale de france   bibliotheque nationale de france Empty

Back to top Go down
 
bibliotheque nationale de france
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: MIASTO :: Kultura-
Jump to: