paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 galeries lafayette

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 71
Join date : 2009-10-12

galeries lafayette Empty
PostSubject: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyMon Oct 12, 2009 12:35 pm

galeries lafayette 192879943_35d571594b
Back to top Go down
http://parisrpg.omgforum.net
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 9:48 am

stała we swarovskim i szukała prezentu na urodziny mamy. zawsze jej kupowała błyskotki, bo wiedziała, że ona to uwielbia, a nie były takie drogie. miała na sobie ładne legginsy, koszulkę zakrywającą jej tyłek i kapelutek.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 9:50 am

nie wiem co thomas mógł robić w lafayette. pewnie właśnie wyszedł z bossa z dużą papierową torbą, w której mieszkał jego nowy garnitur, bo thomas mimo wszystko jest eleganckim człowiekiem. w końcu facet w płaszczu od armaniego i te sprawy, tak? :d odpisywał na smsa sebastiena, więc nie zauważył natalie, na którą wpadł. na szczęście dla niej niezbyt mocno.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 9:55 am

natalie akurat też pisała smsa, więc wytrącił jej uderzeniem sidekicka z ręki. komórka upadła na ziemię, rozsypując się na kawałki (moja już tyle razy upadła, a żyje...).
- cholera - jęknęła, wywracając oczami i odrzuciła włosy za plecy, by schylić się i zacząć zbierać elementy telefonu.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 9:59 am

-um, przepraszam - rzucił takim tonem jakby wcale nie było mu przykto, co pewnie tak bardzo nie mijało się z prawdą. kucnął jednak i pozbieral części sidekicka natalie, które po chwili prostując się jej wręczył - wystaw mi rachunek za naprawdę, albo nowy telefon. tutaj masz numer - sięgnął do swojej skórzanej torby po wizytówkę. szalony!
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 10:07 am

natalie spotkała na niego jak na wariata i przewróciła oczami, odgarniając jasne włosy za uszy. ta cała wiązanka, którą wyrzucił ze swoich ust była dla niej co najmniej dziwna. naprawdę wyglądała na kogoś, kogo nie stac na nowy telefon?
- nie trzeba, nic się nie stało - wzurszył ramionami i wrzuciła pozostałości po swoim telefonie do pobliskiego kosza na śmieci.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 10:16 am

-jak uważasZ. zawsze mogę zabrać cię na kawę lub obiad w ramach rekompensaty - rzekł po chwili namysłu, chowając wizytówkę, której nie wzięła z powrotem do torby, którą przesunął na chudy tyłek. zachowywał się w tym momencie jak nudny bankier, ale nadal był nieziemsko przystojny i miał przy sobie kolta za paskiem ;p.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 10:20 am

natalie zmierzyła go spojrzeniem pod tytułem 'sprawdzam, czy jesteś wart mojego cennego czasu', po czym uśmiechnęła się jednokącikowo i pokiwała głową.
- kawa będzie w porządku - stwierdziła w końcu i poprawiła swój kapelusz. dopiero co była na obiedzie w domu, więc kawa wygrała.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 10:23 am

-świetnie. aha, nie przedstawiłem się. thomas - wyciągnął w jej stronę dużą i fajną dłoń, przy okazji odruchowo rozglądajac się wokół. pewnie ogarniał, czy nie ma tu gdzieś sebastiena albo innego papy soprano.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 10:27 am

przyglądała mu się zaciekawiona, bo codziennie nie spotykała facetów, którzy po pięciu minutach znajomości, zapraszają ją na kawę.
- okej, thomas. miło mi cię poznać. mam na imię, natalie. więc.. gdzie zabierzasz mnie na kawę, hm? - zainteresowała się, uśmiechając szeroko. zdaje się, że mogła być trochę najarana, bo dzisiaj nie poszła na zajęcia tylko na jakieś green party ze znajomymi xd. dobrze, że nie chichotała jak idiotka, no ale już lekko ją zmulało, więc się uspokoiła.
Back to top Go down
thomas

thomas


Posts : 90
Join date : 2009-10-12
Age : 38

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 2:00 pm

-gdzie tylko będziesz chciała - odpowiedział całkiem seksownie się przy tym uśmiechając po czym spojrzał na zegarek - mam dokładnie trzy godziny do bardzo ważnego spotkania, więc enjoy your time, sweet natalie - poprawił kołnierzyk swojej koszuli. nie umiałam tego ładnie wyrazić po polsku, przepraszam Very Happy. witaj maturo rozszerzona z angielskiego i sieczko w główce. usypiam duszę mą biedną i usypiam brata mego. to z kolei wesele. słodki jezu, co ta matura robi z człowiekiem. tu z kolei hołd polskiemu. również rozszerzonemu :d.
Back to top Go down
natalie

natalie


Posts : 78
Join date : 2009-10-13
Age : 35
Location : paryżewo

galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette EmptyTue Oct 13, 2009 2:09 pm

skończ xd. natalie pokiwała głową.
- hm, trzy godziny to całkiem dużo, więc chodźmyy - uśmiechnęła się szeroko i złapała go pod rękę i poszli.
Back to top Go down
Sponsored content





galeries lafayette Empty
PostSubject: Re: galeries lafayette   galeries lafayette Empty

Back to top Go down
 
galeries lafayette
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: MIASTO :: Sklepy i butiki-
Jump to: