paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 tiiu i kot imieniem kot

Go down 
2 posters
AuthorMessage
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyMon Oct 12, 2009 2:35 pm

cat to on!
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyWed Oct 21, 2009 1:32 pm

okej, więc sebastien ze względu na pewne komplikacje przyszedł teraz do tiiu. ojciec zwalił mu się na głowę, więc spotkanie w jego fajnym apartamencie byłoby niemożliwe. to znaczy możliwe, ale z ojcem-marudą, z pewnością niezbyt przyjemne. zapukał! miał na sobie fajne spodnie jakieś i obowiazkowo koszule, z podwinietymi lekko rekawami. zapomnial marynarki z samochodu.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyWed Oct 21, 2009 1:35 pm

pewnie była w trakcie przesypywania kociego jedzenia z worka do ładnej puszki, więc trzymając ją (puszkę) w ręku, z kotem depczącym jej po piętach ruszyła do drzwi, które otworzyła uśmiechając się pogodnie.
-bastien, jej, cześć. nie spodziewałam się ciebie - mruknęła, spuszczając wzrok na swoje figi w różową panterkę z granatową obwódką i słodką kokardką (ave topshop i moja bielizna Razz) - wejdź.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyWed Oct 21, 2009 1:38 pm

- właśnie widzę - sebastien uśmiechnął się, wyraźnie zadowolony ze stroju tiiu. pochylił się i zamykając za sobą drzwi, pocałował ją w kącik ust - musiałem wyemigrować z domu. ojciec zaczął być naprawdę uciążliwy. swoją drogą - rzucił, ściągając diory. pochylił się, by pogłaskać kota, który kręcił się pod ich nogami - zastanawiam się, czemu nie mógł się zatrzymać w hotelu. ponoć załatwia jakieś sprawy w paryżu i chciał mi zrobić niespodziankę. ale...- ruszył w stronę salonu - proszę cię, ile ja mam lat?xd
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyMon Oct 26, 2009 10:03 am

okej, wiec sebek przyjechal swoim fajnym lexusem. powiedzial ojcu, że jego dziewczyna jest w szpitalu i koniecznie musi ją odwiedzić. ojciec teraz sobie zażyczył, zeby przyprowadził tiiu na obiad :d. pozdro. no w każdym razie zapukał teraz, znaczy sebek, do drzwi tiiu czekając aż mu otworzy.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot EmptyMon Oct 26, 2009 10:26 am

w takim razie otworzyła mu i ten no zaraz sięrozkręcę serio.
Back to top Go down
Sponsored content





tiiu i kot imieniem kot Empty
PostSubject: Re: tiiu i kot imieniem kot   tiiu i kot imieniem kot Empty

Back to top Go down
 
tiiu i kot imieniem kot
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» tiiu
» tiiu erichsen sarah stephens <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: APARTAMENTY :: Apartamenty :: Montmartre-
Jump to: