paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 sebastien

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:48 am

w takim razie tiiu po niedługim czasie od momentu napisania smsa pojawiła się przed drzwiami mieszkania sebka i zadzwoniła, bo pukania mógł nie usłyszeć. powoli rozwiązywała szaliczek i zdjęła już czapkę z głowy, wzburzając włosy.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:50 am

okej, więc sebek póki co zostawił haagen dazs i szampana w kuchni, a sam ruszył do drzwi. uśmiechnął się szeroko do tiiu, kiedy ją zobaczył. pozaklejał sobie siniaki i rany plastrami, bo nie chciał, żeby jego dziewczyna musiała to oglądać. już nawet prawie go nie bolało.
- cześć - powiedział, uśmiechając się na tyle, na ile umożliwiały mu plastry i pochylił się, by pocałować ją w kącik ust, jednocześnie wciągając do domu.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:53 am

-jejku, wyglądasz jak, hm, niech pomyślę... frankenstein? trochę - zachichotała, zarzucając mu ręce na szyję i całując w jakiś fragment twarzy, który nie był zaklejony plastrem. zmierzwiła mu włosy i zamknęła za sobą drzwi wejściowe, odsuwając się, żeby rozpiąć płaszcz itp itd.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:55 am

sebastien poczekał aż tiiu ściągnie płaszcz i teraz schował go do szafy, bo nie miał wieszaka, niestety. pewnie thomas go kiedyś wywalił przez balkon czy coś.
- kupiłem dla ciebie lody! - oznajmił, prowadząc tiiu do salonu. sam ruszył do kuchni, by przynieść jej ulubiony smak haagen dazs i szampana, z kieliszkami. usiadł obok.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 10:57 am

-hmm, coś mnie ominęło? to znaczy, dzisiaj jakieś święto, które mi umknęło? - zapytała lekko skołowana szampanem i wszystkim innym. podwinęła nogi pod tyłek, siadając na kanapie i przyjrzała się sebkowi nad wyraz uważnie.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:01 am

- nie, ale wiem, że lubisz te lody, skarbie i pomyślałem, że się ucieszysz. wiesz, doszedłem do wniosku, ze muszę zacząć pracować nad twoim zaufaniem do mnie - wyjaśnił, otwierając teraz szampana, ale szampana-szampana czyli pewnie nie wybuchal, jak te wina musujace xd.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:08 am

po jego komentarzu tiiu momentalnie spochmurniała i pewnie przeszła jej ochota na jedzenie, nawet jeśli w grę wchodziła konsumpcja ulubionych lodów.
-hm - mruknęła więc tylko, wpatrując się z niemalże namaszczeniem w swoje chude kolana.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:12 am

sebastien zmierzwił sobie włosy i podpełznął xd do tiiu, by pogłaskać ją po głowie.
- coś się stało? - zapytał, unosząc do góry prawą brew. sięgnął po jeden z kieliszków, do których uprzednio nalał szampana i przyglądał się tiiu z góry. mial ogromną ochotę na seks!
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:18 am

-właściwie to tak - odpowiedziała po chwili, podnosząc na niego wzrok i sebek mógł się przestraszyć, bo brzmiało to jak gadka z serii przespałam się z kimś innym - czuję się tak głupio, że nie potrafię tego opisać, w związku z tym, że ci nie ufałam - zagryzła wargę.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:23 am

sebastien pokręcił głową z łagodnym uśmiechem na twarzy.
- skarbie, nie ma powodu, żeby było ci głupio. może po prostu miałaś jakieś podstawy, żeby mi nie ufać, więc muszę popracować nad tym, by to zmienić hm? to nie twoja wina - patrz, coś z nim jest nie tak. on jeszcze nigdy się tak nikomu nie hm podporządkował!
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 11:56 am

pewnie tiiu też to zauważyła, bo spojrzała na sebka tak jakby widziała go pierwszy raz w życiu i nawet przysunęła się do niego, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie ma gorączki. albo czy nie doznał wstrząsu mózgu czy czegoś równie okropnego!
-już dobrze - mruknęła, chociaż nie do końca wiem a propos czego konkretnie. ona też nie.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 12:02 pm

zgubiłam wątek. pewnie dlatego sebastien teraz przysunął się do tiiu na tyle, na ile to było możliwe i pocałował ją długo i namiętnie. jego dłoń automatycznie powędrowała w górę, od jej kolana aż po najwyższe partie uda. no cóż, biedny biedny sebek i jego abstynencja seksualna ;'(.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 12:07 pm

no ja też. tiiu przekręciła się tak, żeby przysiąść sebkowi na kolanach i namiętnie całowała jego obite usta, przy okazji masując go po ramionach. doszła do wniosku, że nie pamięta kiedy ostatnio się kochali i trzeba to bezzwłocznie zmienić! tak być nie może. kyrie elejson! ;p zaraz się wkręcę, spokojnie.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 12:14 pm

sebastien wyraźnie się z tego ucieszył, prawdopodobnie w jakiejś francuskiej telewizji puszczali teraz armageddon więc w tle było słychać don't wanna close my eyes itd itp czyli bardzo fajnie. sebastien przeniósł dłonie na chude plecki tiiu i przesuwał opuszkami palców po jej gładkiej skórze, obcałowujac teraz jej obojczyki. cholernie za tym tęsknił.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 12:16 pm

aż sobie puściłam aerosmith z wrażenia :p
nie garnęła się zbytnio do rozmowy, uznając ją w tym momencie za kompletnie zbędną. pozwoliła sobie natomiast pomrukiwać miarowo kiedy sebek dotykał jej ciepłych pleców swoimi chłodnymi dłońmi. rozpięła jego koszulę i pochyliła się teraz delikatnie całując jego poobijany tors. pewnie nawet nie zwracała na to uwagi. przyzwyczaiła się xd.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 12:22 pm

ja tego słucham dzisiaj dziesiąty razy, bo mnie wkręciło...przypuszczam, że mogli nawet siedzieć na podłodze. sebastien powoli rozpinał jej rozporek, jakby nigdzie się nie śpieszył. w zasadzie nie zależało mu na czasie, bo wiedział, ze tiiu nie ucieknie, ale z drugiej strony, nie mógł się doczekać. uniósł ją lekko do góry i zsunął jej spodnie, zmieniając pozycję teraz tak, żeby całować jej uda od wewnętrznej strony. to już nawet 69 nie było, tylko jakieś 70....w sensie, że ona siedzi mu na kolanach, a on całuje jej uda, junoł.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:14 pm

sebastien to człowiek guma. to pewnie on grał elastynę w iniemamocnych. no mniejsza. tiiu każdym razie zachichotała, bo jakżeby inaczej w obliczu tego jak wyglądał zawinięty w precla sebek i cmoknęła go w czubek głowy, zsuwając ręce ro rozporka, który na oślep rozpięła. wcalen ie napisałam otworzyła, haa aha.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:22 pm

sebastien, żeby trochę jej pomóc zsunął swoje spodnie, a potem pomógł sobie stopami, by teraz pozbyć się majtek tiiu i w kolejnej dziwnej pozycji wylizać jej! dawno tego nie robił i w zasadzie seks oralny sprawiał mu czasem więcej frajdy (bo przyjemności raczej nie) niż normalny.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:23 pm

ty, nie mam dziś natchnienia na opisywanie seksu.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:38 pm

aha xd
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:43 pm

ktoś zapukał do drzwi! sebastien podniósł się z ziemi, zaciskając dłonie w pięści.
- kurwa, kto to przychodzi o tej porze - burknął, naciągając jeszcze na tyłek spodnie. kiedy otworzył drzwi przed jego oczami ukazał się...jego tata! - co ty tu robisz? - zapytał, zdezorientowany.
Back to top Go down
tiiu

tiiu


Posts : 95
Join date : 2009-10-12
Age : 35

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:50 pm

on nie był przypadkiem martwy? xdd
-bastien? kto to? - zawołała z pokoju, pospiesznie naciągając na siebie majtki i rurki oraz koszulę bastiena, bo była pierwszym co wpadło jej w rączki. na boso przeszła do przedpokoju, zatrzymując się we framudze drzwi prowadzących z salonu.
Back to top Go down
sebastien

sebastien


Posts : 115
Join date : 2009-10-12
Age : 38
Location : sicily

sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 EmptyTue Oct 20, 2009 1:58 pm

mama była martwa. i zw.
Back to top Go down
Sponsored content





sebastien - Page 3 Empty
PostSubject: Re: sebastien   sebastien - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
sebastien
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» @ sebastien
» sebastien voiveuex / james franco

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
paris :: APARTAMENTY :: Apartamenty :: La Defense-
Jump to: